Bitcoin, Odzyskiwanie zapasów Pomimo odnowionych obaw COVIDa

Po spadku na rynkach na początku tego tygodnia pośród gwałtownego wzrostu liczby przypadków koronaawirusa, zarówno cena Bitcoin, jak i akcje wracają na ścieżkę wzrostu.

Duże firmy kupują teraz Bitcoin jako inwestycję.

Podczas gdy rynki rozpoczęły tydzień przerwy w panice, wydaje się, że zwyciężyły chłodniejsze głowice – przynajmniej na razie. S&P 500 skoczył dziś o 56 punktów, co stanowi wzrost o 1,71%, a Dow Jones o 291 punktów (1,10%).

Rynki, które niektórzy nadal uważają za potencjalną „bezpieczną przystań“ w czasach niepewności gospodarczej, inwestorzy Crypto Bank zauważyli że ich kryptońskie aktywa z wyboru doceniają o ponad 3%. Na razie 13.000 dolarów za linię cenową monety utrzymuje się na stałym poziomie, co prowadzi do dalszego optymizmu wśród inwestorów.

Tymczasem Bitcoin

podobnie odbiło się do tyłu: BTC obecnie handluje po cenie 13.600 dolarów, co oznacza wzrost o 3,03% w ciągu dnia.

Codziennie w Twojej skrzynce odbiorczej znajduje się 5 najlepszych kryptograficznych wiadomości i funkcji.
Pobierz Daily Digest, aby uzyskać najlepsze wyniki w zakresie odszyfrowywania. Wiadomości, oryginalne funkcje i wiele więcej.

I choć jest jeszcze za wcześnie, aby powiedzieć, czy jest to początek nowego trendu, czy po prostu korekta w górę po nadmiernej reakcji ze strony inwestorów i inwestorów, rynki światowe również odpowiedziały w naturze, z bardzo niewielu akcji dziś rejestrując znaczne straty.

Większość analityków rynkowych przypisuje dip na początku tego tygodnia doniesienia o zwiększonej liczbie przypadków koronaawirusa (COVID-19) na całym świecie, w szczególności w Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Wielkiej Brytanii.

We Francji prezes Emmanuel Macron zarządził drugą blokadę, aby zapobiec kolejnej epidemii COVIDa – i jak dowiedzieliśmy się w tym roku, rynki nie lubią blokad. Groźba dalszego spowolnienia gospodarczego wciąż się zwiększa.

W krypcie

  • BTC
  • +2.74% $13291.06
  • 24H7D1M1YMax
  • Oct 23Oct 24Oct 25Oct 26Oct 27Oct 28Oct 29Oct 301290013100133001350013700
  • Cena BTC

W tej chwili Bitcoin pozostaje w byczym kanale i nie wydaje się łamać trendu, który rozpoczął się po marcowym krachu. Spadek ceny na początku tego tygodnia był prawdopodobnie dobrą rzeczą dla rynku, ponieważ służył on do złagodzenia niektórych z tego byczego entuzjazmu i potencjalnie uniknąć niebezpieczeństwa stworzenia (i pęknięcia) małej bańki po przyspieszonym rajdzie.

Po wyborach w USA, które odbędą się za rogiem, następne kilka dni będzie interesujących do oglądania. Wynik wyborów będzie odgrywał znaczącą rolę dla rynków w ciągu najbliższych kilku miesięcy. A Bitcoin nie jest wyjątkiem.